„Хлябът е основната и най – важна храна на българите. Много чужденци, прекосили през годините нашите земи, отбелязват умението на тукашните жени да приготвят пити и особено баници. Например през 1891 година пратеникът на Екзархията А. Шопoв,...
Read moreПогача от Северна България


